Skalička - Zjednodušená verze stránek

Aktuality - SEMINÁŘ VESNICE ROKU 2013

SEMINÁŘ VESNICE ROKU 2013

Ve čtvrtek 21.3.2013 proběhl v naší obci odborný seminář Vesnice roku 2013 v Programu obnovy venkova. Tento seminář proběhl ve třech místech naší republiky a Skalička byla vybrána pro účastníky třech krajů Moravskoslezský, Zlínský a Olomoucký. Cílem tohoto semináře bylo informovat účastníky o soutěži Vesnice roku a také byly předány praktické informace jak by se měla obec prezentovat při samotném hodnocení.

Účast na tomto semináři byla hojná, cca 80 účastníků, kteří po odborném výkladu měli možnost si prohlédnout naši obec a získat informace o projektech a dotačních titulech. Tento seminář byl velice přínosný a poutavý, chtěla bych touto cestou poděkovat Mirce Tiché, která měla tento bezvadný nápad semináře uskutečnit.

Článek v novinách