Infrastruktura pro spolkový život a sport ve Skaličce

Typ: ostatní
Obec Skalička podala v roce 2008 žádost v rámci naplňovaní Strategického plánu LEADER "Měníme Hranicko", výzva 1/2008 jejíž vyhlašovatelem bylo rozvojové partnerství Regionu Hranicko, Místní akční skupina "MAS", realizace opatření IV.1.2 "Realizace místní rozvojové strategie" , Programu rozvoje venkova ČR.

V této žádosti jsme byli úspěšní a získali jsme dotace ve výši 775 378,- Kč z celkových nákladů na projekt, které činily dle Smlouvy o dílo s firmou Stavitelství střechy, s.r.o. Hranice 1 717 582,- Kč. Dílo bylo započato v měsíci dubnu a dokončeno 8.7.2009. Celou rekonstrukci, která spočívala v nové střešní krytině na přístavcích sokolovny, prodloužení střechy v zádní části traktu a tím vytvoření venkovního krytého posezení, nákup zahradního nábytku a výsadba okrasných keřů, která opticky oddělí místní komunikaci od víceúčelového areálu můžete shlédnout na přiložených fotografiích.

Vytvořeno: 21. 2. 2018
Poslední aktualizace: 22. 2. 2018 11:11