ZÁVODY DRAČÍCH LODÍ

Základní škola a mateřská škola Skalička spolu s Obci Skalička uspořádali již třetí ročník závodů Dračí lodě na 200 m, závodů se zúčastnilo celkem 36 posádek převážně amatérských, nechyběli ale ani profesionálové, kteří závodí nejen v české republice, ale také v zahraničí.

Závody byly odstartovány v 10 hodin a od této doby se místní přehrada doslova "hemžila" loděmi, ale také návštěvníky kteří přišli shlédnout své příznivce na lodích nebo jen tak si odpočinout při studeném pivu a grilovaném masu u vody. Týmy posádek byly různě oděny a také byly zajímavé názvy týmů, např. Husákovy děti, Nulová šance, Po draku, Pouliční směs, apod... Akce byla úspěšně zakončena ve večerních hodinách vyhlášením výsledků, kdy každý tým obdržel medaile a drobné dárky. Po té následovala rockotéka do ranních hodin. Touto cestou chtějí pořadatelé poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci akce, Olomouckému kraji a Grantovému programu Regionu Hranicko za poskytnutí finančního příspěvku a také p. Radkovi Svačinovi za poskytnutí těchto nádherných zákoutí přehrady.

Zobrazit fotografie

vysledky_2012.xlsx