SKALIČSKÉ HODY

Již šestým rokem se uskutečnily ve Skaličce hody, které jsou každoročně spojeny s ochutnávkou zabíjačkových specialit a také výbornými koláčky od babičky ze Skaličky, které každoročně pečou místní seniorky pod vedením p. M. Juráňové.

Od časného sobotního rána, se sokolovna začala plnit návštěvníky, kteří přišli ochutnat výborné zabíjačkové výrobky, a také posedět a zazpívat si při harmonice p. Krasňáka a kytary p. Šustka. Pro děti byl připraven bohatý program, malování na obličej , dětský koutek a také živý ilustrátor Adolf Dudek, který děti vtáhl svou ilustrací do děje nejrůznějších pohádek. Odpolední program pokračoval v bohaté tombole a poté následovala volná zábava.

Zastupitelstvo obce děkuje všem dobrovolníkům za pomoc při organizaci těchto hodů a také sponzorům za přispění darů do tomboly. Budeme se těšit na příští rok.