Menu
Obec Skalička
ObecSkalička

MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ VČELAŘŮ

MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ VČELAŘŮ

V sobotu 18.6.2011 proběhla v naší obci ojedinělá akce mezinárodního významu.Česká včelařská organizace se základnou ve Skaličce uspořádala I. Mezinárodní setkání včelařů, na kterém byli přítomni zástupci několika včelařských organizací z České republiky, Slovenské republiky a Polské republiky.

Akce byla zahájena slavnostním průvodem obcí s předáním medových darů starostům obcí, po té se průvod přesunul k místní sokolovně, kde pokračoval program , který byl vyplněn přednáškami, kulturními vystoupeními a zdravicemi. Po celou dobu, byla tato akce doprovázena kapelou Lidečanka.

Zobrazit fotografie

Obec Skalička

Digitální povodňový plán obce

Virtuální prohlídka

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

nahoru