FOTBALOVÝ TURNAJ O POHÁR STAROSTKY

V sobotu 22.června patřilo hřiště kopané Turnaji O pohár starostky obce Skalička.Turnaje se zúčastnila domácí Skalička,Všechovice,Opatovice a Černotín.Pro všechny hráče a přítomné diváky bylo zajištěno bohaté občerstvení v podobě piva na čepu, nealkoholických nápojů všeho druhu, uzených žeber, klobásek a cukrovinek. Nový předseda se svým týmem zabezpečil turnaj výborně, jak jsme ve Skaličce zvyklí z turnajů čtyř obcí.

Přístup mladých hráčů se mění, ale nakonec vše dobře dopadlo a za přispění výborného počasí jsme byli všichni zůčastnění spokojeni. Hráčské týmy byly velice vyrovnané a svými výkony bavily diváky. Po odehrání všech zápasů nastává čas na vyhlášení výsledků. Starostka Petra Kočnarová za přítomnosti obou místostarostů obce předává s předsedou TJ Sokol Skalička putovní pohár Černotinu s poukázkou na sud piva. I ostatní týmy byly odměněny cenami a pochváleny za příjemné odpoledne a hezké zápasy. Čtvrté místo domácí Skaličky není nutné kritizovat, protože mužstva i výsledky byly vyrovnané.