Cestopisná přednáška - Bloncka na cestách - 19.1.2023 v 18 hodin

Cestopisná přednáška - Bloncka na cestách - 19.1.2023 v 18 hodin 1

.

Lákají Vás dálkové pouti jako je například pouť do Santiago de Compostela, ale nemáte odvahu pustit se sám/a do světa? Máte chuť vyrazit a nevíte, jestli to zvládnete? Pak přijďte na přednášku "Moje Stezka Českem - aneb české Santiago". Bude to vyprávění obyčejné Bloncky na cestách o tom, jak jsem se zbláznila a vyrazila poprvé na stará kolena na 1000 km dlouhou pouť po naší nádherné republice. Dozvíte se, co jsem zažila, kde jsem spala, kolik mě to stálo, kdy jsem jen o chlup utekla medvědovi a stádu divokých prasat, kolik jsem měla puchýřů, kolikrát jsem zmokla a kolikrát jsem to chtěla vzdát. Dám Vám rady a tipy, jak přežít a nezbláznit se. A věřte, že Stezku Českem může jít každý, i Vy. Těším se na Vás.